Kandelaber 1800-tal nysilver

101615

KANDELABER, nysilver, 1800-talets mitt, total höjd 59

Diverse

Kandelaber 1800-tal nysilver
Budhistorik (5 bud)
22644
22643
600
20624
19128
16923

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.