Tunna koppar

101608

KOPPARTUNNA, 1800-tal, höjd 62, diameter 47

Slitage

Diverse

Tunna koppar

Budhistorik (9 bud)
18815
1 700
22960
1 600
18815
22959
1 400
18815
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.