Byrå sengustaviansk

101605

SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första del, mahognyfanér, höjd 90, 112x51

Lös listdel, slitage, nyckel saknas

Byrå sengustaviansk
Budhistorik (36 bud)
23063
9 000
23054
8 800
23051
8 600
23051
8 200
23043
8 000

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.