Bordspendyl 1800-tal

101593

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld brons och marmor, höjd 46

Ändringar/tillägg
Pendel och nyckel medföljer

Klockor/Ur

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
21886
5 000
19495
3 200
18872
1 300
17290
16647

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.