Bordspendyl 1800-tal

101590

BORDSPENDYL, empirestil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, höjd 43,5

Urverkslucka saknas

Ändringar/tillägg
Pendel och nyckel medföljer

Klockor/Ur

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
22854
3 400
22847
22845
2 800
18005
2 600
16085
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.