Bordspendyl empire

101589

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld brons, höjd 27,5 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel medföljer

Klockor/Ur

Bordspendyl empire
Budhistorik (13 bud)
22803
5 400
22899
5 200
22803
4 800
22797
3 400
21301

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.