Ljusstakar empire

101588

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, 1800-tal, förgylld brons, höjd 26 cm

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar empire
Budhistorik (28 bud)
22949
12 500
22114
12 000
22114
11 600
22948
11 100
22114
10 600

Slutpris SEK:
12 500
1 221 EUR, 1 429 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.