Spegel rokoko

101586

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld och bronserad ram, höjd 115 cm

Speglar

Spegel rokoko

Budhistorik (8 bud)
22930
9 200
22852
8 200
20703
6 400
19492
6 200
18868
3 600

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.