Spegel rokokostil

101585

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld ram med infällda spegelglas, höjd 140 cm

Speglar

Spegel rokokostil
Budhistorik (9 bud)
24075
2 600
20561
2 400
16965
16965
1 900
16961
1 800

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.