Wilhelm Behm oljemålning

101584

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Vinterandskap, signerad o daterad Wilh. Behm 1929, olja på duk, 62x73 cm

Konst, Måleri

Wilhelm Behm oljemålning

Budhistorik (5 bud)
23685
23168
1 400
23167
1 300
21996
500
16652

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.