Karl Bergman oljemålning

101583

BERGMAN, Karl (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 50x79 cm

Konst, Måleri

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
23379
23170
950
21676
18443
600
17727

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.