Knut Valinder oljemålning

101582

VALINDER, Knut (1909-1987): "Duvhök med ungar", signerad Knut Valinder, olja på duk, 55x83

Konst, Måleri

Knut Valinder oljemålning
Budhistorik (4 bud)

22937
21626
20668
15972

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.