Peter Dahl färglitografi

101578

DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, ur Rosmarimappen, färglitografi, 28/375, 42x59 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (1 bud)

16195
2011-09-10 14:36:44

2011-09-15 kl 22:42
Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.