Blandteknik

101577

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) "Internationella presskongressen Paris 1939", signerad, blandteknik, 49x34

Konst, Måleri

Blandteknik
Budhistorik (4 bud)

24841
450
19799
24840
19799

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.