Ytterfoder med fat Kina

101576

YTTERFODER med FAT, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och drakar, höjd 24 cm

nagg

Orientaliskt

Ytterfoder med fat Kina
Budhistorik (19 bud)
22923
2 600
22919
2 400
22916
22918
22916
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.