Lennart Rodhe blandteknik

101575

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, blandteknik, 26x31 cm
Proveniens: Heland Wetterling Gallery, Stockholm

Konst, Måleri

Lennart Rodhe blandteknik

Budhistorik (6 bud)
20734
3 800
19536
3 200
14462
14310
14209

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.