Bordslampor Frankrike

101574

BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, Frankrike, omgjorda från fotogen, höjd 51; elektrifierade

smärre lagningar

Belysning, Bordslampor

Bordslampor Frankrike
Budhistorik (5 bud)
22764
5 000
18241
4 800
18236
4 400
17757
17573

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.