Bordspendyl empire

101573

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, pendel finns, höjd 36 cm

Nyckel saknas

Klockor/Ur

Bordspendyl empire

Budhistorik (10 bud)
24886
4 800
24844
4 400
24813
4 200
24731
3 600
23669
3 400

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.