Bordspendyl empire

101572

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 32,5

Urverkslucka saknas

Ändringar/tillägg
Pendel och nyckel medföljer

Klockor/Ur

Bordspendyl empire

Budhistorik (13 bud)
24104
6 400
24015
6 200
23668
5 400
23173
5 200
23172
5 000

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.