Ampel empire

101562

AMPEL för 6 ljus, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, bredd 55

Belysning, Ljuskronor

Ampel empire
Budhistorik (49 bud)
22871
14 500
22906
14 000
22871
13 500
22902
13 000
22871
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 417 EUR, 1 657 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.