Sybord senempire

101558

SYBORD, senempire, fanerat med mahogny och masurbjörk, lådinredning, höjd 76, 59x43 cm

Obetydliga fanerskador, nyckel saknas

Sybord senempire

Budhistorik (8 bud)
21915
5 500
21892
5 000
21890
4 600
21701
21700
3 600

Slutpris SEK:
5 500
537 EUR, 629 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.