Lennart Jirlow kritteckning

101554

JIRLOW, Lennart (född 1936): Spansk flicka med blomkorg, signerad och daterad L Jirlow 1962, krita, 25x17 cm

Konst, Måleri

Lennart Jirlow kritteckning
Budhistorik (4 bud)

23998
1 600
17250
16998
16203
500

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.