Per Gummesson oljemålning

101550

GUMMESSON, Per (1858-1928): Gubbporträtt, signerad o daterad P. Gummesson 96, olja på duk, 45x35 cm

Konst, Måleri

Per Gummesson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

23889
650
20871

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.