Antoni Tapies färglitografi

101547

TAPIES, Antoni (född 1923): "Nocturn Matinel 9" signerad, 74/100, färglitografi, 44x62, i mapp

Antoni Tapies färglitografi
Budhistorik (7 bud)
22089
22088
20153
500
18949
450
16802

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.