R A Hillingford oljemålning

101546

HILLINGFORD, Robert Alexander (1828-1904), troligen: Maskeradbal, monogramsignerad, olja på duk, 30x25 cm

repor

Konst, Måleri

R A Hillingford oljemålning

Budhistorik (6 bud)
23525
3 400
23171
3 200
23171
18989
850
17208

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.