Johannes Olsson oljemålning

101544

OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition med vattendroppar, signerad och daterad Johannes O.1977, olja på duk, 80x64

Konst, Måleri

Johannes Olsson oljemålning
Budhistorik (3 bud)

21846
20108
16796

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.