Jacques Villon etsning

101542

VILLON, Jacques (Frankrike 1875-1963): Komposition, signerad och numrerad Jacques Villon 56/60, etsning, 30x49

något gulnad, veck

Jacques Villon etsning
Budhistorik (1 bud)

16813
2011-09-11 09:53:17

2011-09-16 kl 18:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.