William Gozzard oljemålning

101541

GOZZARD, William (1800-tal): "Söndagsutflykt", signerad W Gozzard, olja på duk, 30x38 cm

Konst, Måleri

William Gozzard oljemålning

Budhistorik (4 bud)

23882
23150
850
22955
700
17293

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.