Axel Olson oljemålning

101538

OLSON, Axel (1901-1986): "Grötviks hamn", signerad Axel Olson, olja på pannå, 13x24

Konst, Måleri

Axel Olson oljemålning
Budhistorik (5 bud)
22361
2 600
16668
2 400
16201
16200
1 400
15224

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.