Jonas Bergendahl oljemålning

101537

BERGENDAHL, Jonas (samtida): "Mantra", signerad J. Bergendahl -90, olja på duk, 54x64

Konst, Måleri

Jonas Bergendahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

23730
20869

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.