Cecilia Sikström färglitografi

101536

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Rokokodam, signerad Cecilia Sikström, numrerad 125/150, färglitografi, 64x58

Budhistorik (22 bud)
22610
1 900
22613
1 800
22610
1 700
22319
1 600
19548

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.