Per-Hilding Perjons oljemålning

101533

PERJONS, Per-Hilding, (1911-98): Stilleben, signerad, olja på pannå, 44x36

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
22375
2 400
21093
21093
18998
17629

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.