Leopold Fare akvarell

101532

FARE, Leopold (1926-1996): Modell, signerad Fare, akvarell, 28x38

Konst, Måleri

Leopold Fare akvarell
Budhistorik (3 bud)

22775
22221
20856

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.