Mårten Andersson akvarell

101531

ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Firenze", signerad Mårten A, daterad 1956, akvarell, 15x10 cm

Veck

Konst, Måleri

Mårten Andersson akvarell
Budhistorik (27 bud)
23937
2 400
23902
23936
23902
1 900
23933
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.