Peter Dahl färglitografi

101530

DAHL, Peter (född 1934): Ur fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x41

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (11 bud)
22691
22750
750
22691
700
22194
650
22683
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.