Ellis Wallin oljemålning

101529

WALLIN, Ellis (1888-1972): "En södersilhuett", signerad och daterad Ellis Wallin -56, olja på duk, 64x52

Konst, Måleri

Ellis Wallin oljemålning
Budhistorik (7 bud)
22743
22733
750
22732
700
17223
650
17221

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.