Lasse Persson oljemålning

101526

PERSSON, Lasse (född 1937):Karnevalsfigur, signerad och daterad -69, olja duk, 34x26

Konst, Måleri

Lasse Persson oljemålning
Budhistorik (4 bud)

22190
22608
22190
15203

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.