Einar Jolin akvarell

101525

JOLIN, Einar (1890-1976): Kvinna i natur, signerad och daterad Einar Jolin Råvik 1950, akvarell, 35x55

Konst, Måleri

Einar Jolin akvarell
Budhistorik (11 bud)
21856
5 000
21855
4 800
20669
4 600
19658
4 400
19488
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.