Mårten Andersson gouache

101524

ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Självporträtt", signerad och daterad Mårten A 1963, gouache på smörpapper, 31x25 cm.

Smärre hål

Konst, Måleri

Mårten Andersson gouache

Budhistorik (8 bud)
23844
2 800
20768
2 600
23840
2 400
20768
16053

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.