Leopold Fare oljemålning

101522

FARE, Leopold (1926-1996): "Aftonljus, Verkeån", signerad Fare, olja på duk, 100x124

Konst, Måleri

Leopold Fare oljemålning
Budhistorik (19 bud)
22646
6 800
22710
6 600
22646
6 400
22668
6 200
22646
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.