Knut Jansson oljemålningar

101520

JANSSON, Knut (1882-1966): 2 st, Landskap, signerade Knut Jansson, olja på duk resp. pannå, 19x27 resp. 16x24

Konst, Måleri

Knut Jansson oljemålningar

Budhistorik (22 bud)
23854
2 800
23192
2 600
23192
2 400
23494
23192

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.