Jules Cheret poster

101519

CHERET, Jules (Frankrike 1836-1933): "Halle aux Chapeaux", affisch färglitografi, signerad och daterad i trycket 92, 120x80

Något gulnad

Jules Cheret poster
Budhistorik (18 bud)
22716
4 400
22718
4 200
22716
22717
3 800
22716
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.