Lennart Jirlow färglitografi

101518

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Målarens trädgård", signerad L. Jirlow, EA utförd 2005, färglitografi, 24x25 cm

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (19 bud)
23852
3 200
23851
23850
2 800
23849
2 600
21735
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.