CJ Lindström ur Fredmans epistlar

101517

LINDSTRÖM, Carl Jacob (1801-1846): 3 st, ur Fredmans epistlar, signerade F(ecit) Lindström, 19,5x25 - 20,5x25,5

Fuktfläckar, skador

Ändringar/tillägg
Epistel 42, 48, 62, Kortspelet på klubben, Bacchi bouppteckning, Balen på Gröna Lund,

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

22406
450
22049
20970
17571

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.