Mårten Andersson färglitografi

101514

ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Trädgården", signerad och daterad Mårten A 1975, provtryck, färglitografi, 34x26,5 cm.

Budhistorik (16 bud)
23727
1 300
23696
23726
23696
23712

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.