Lennart Jirlow tuschteckning

101512

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Paris - Galerie René Drouet", signerad och daterad L. Jirlow 78, tusch, 23x14,5 cm

Konst, Måleri

Lennart Jirlow tuschteckning
Budhistorik (8 bud)
24122
2 600
24120
22162
1 900
20695
1 400
20694

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.