Emma Åkerman akvarell

101502

ÅKERMAN, Emma (född 1976): Sarek, signerad EÅ, akvarell, 47x42 cm
PROVENIENS: Crystal, Stockholm

Konst, Måleri

Emma Åkerman akvarell

Budhistorik (13 bud)
21826
1 900
21805
21803
1 400
21798
20707

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.