Roland Kempe färglitografi

101501

KEMPE, Roland (1907-1991): Kvinna i svart duk, signerad och numrerad Kempe 24/75, färglitografi, 52x43 cm

Roland Kempe färglitografi
Budhistorik (5 bud)
15904
500
21882
450
15904
21881
15904

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.