Gunnar Hållander oljemålning

101500

HÅLLANDER, Gunnar (1915-80): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, 42x46 cm

Konst, Måleri

Gunnar Hållander oljemålning

Budhistorik (27 bud)
21864
3 600
21875
3 600
21864
3 400
21871
3 400
21864
3 200

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.