Gunnar Hållander oljemålning

101499

HÅLLANDER, Gunnar (1915-80): Blommor och bringare, monogramsignerad, daterad a tergo 1952, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Gunnar Hållander oljemålning

Budhistorik (9 bud)
21814
2 600
21328
2 400
21197
1 900
21188
1 800
21186
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.